Кредитна картка "Прозора" від Райффайзен Банку Аваль: розкладаємо по поличках

Дата оновлення: 2015-10-16 р.

Кредитна картка

Дуже коротко:

У цій статті ми детально розібрали умови кредитування по карті "Прозора" від Райффайзен Банку Аваль. Для кращого розуміння розробили інтерактивну інфографіку.

Далі детальніше...


Кредитна картка "Прозора" від Райффайзен Банку Аваль припускає різні умови користування залежно від дати її відкриття. У даній статті ми детально розберемо деякі окремі випадки використання картки, взявши за основу умови, які актуальні для карт відкритих у період до 26.11.12 р. та після 26.05.14 р.

Детально ознайомитися з умовами кредитної картки "Прозора" Райффайзен Банку Аваль Ви можете на сайті Банка.

Пільговий період по карті "Прозора" встановлюється лише для безготівкових витрат (в т.ч. розрахунки в Інтернеті) і триває до найближчого 25 числа плюс до 20 числа наступного місяця за умови погашення суми боргу протягом зазначеного періоду. Таким чином, максимальний (заявлений банком) термін пільгового періоду досягає 57 днів. Визначити тривалість пільгового періоду наочно допоможе інструмент нижче.

1

Визначте число покупки


До закінчення пільгового періоду залишається:

51 д.

Для карт, відкритих у період до 26.11.12 р і після 26.05.14 р З розрахунку, що в місяці, в якому відбувається списання коштів, 31 день.

Пільговий період по карті "Прозора" діє тільки для безготівкових витрат або перерахувань. При знятті готівки пільговий період відсутній і відсотки за користування коштами нараховуються з першого дня. Крім цього при знятті готівки стягується комісія.

Зверніть увагу! При наявності заборгованості на 1-е число з картки списується страховий платіж у розмірі 0,4% від суми боргу. На суму страхового платежу також нараховуються відсотки.

Калькулятор нижче дозволяє розрахувати переплату при отриманні кредиту в поточному місяці і повному його погашенні єдиним платежем не пізніше 20-го числа наступного місяця.

Купівля чи готівка

30 %

Актуальний відсоток

1

Число

0 грн.

Сума

0 д.

Термін кредиту


термін 0 д.
переплата 0 грн.

Для карт, відкритих у період до 26.11.12 р і після 26.05.14 р. З розрахунку, що в місяці, в якому відбувається списання коштів, 31 день. Розрахунок носить орієнтовний характер. Для отримання точної суми переплати зверніться в банк.

Наступний калькулятор допоможе визначити переплату і розрахувати щомісячний платіж за ануїтетною схемою до повного погашення кредиту в задану кількість місяців.

Купівля чи готівка

30 %

Актуальний відсоток

0 грн.

Сума

2 мес.

Термін кредиту


щоміс. платіж 0 грн.
перший страх. платіж 0 грн.
переплата 0 грн.

Для карт, відкритих у період до 26.11.12 р і після 26.05.14 р. Мається на увазі, що кредит отримано, а щомісячні платежі вносяться 20 числа. Для отримання точної суми переплати зверніться в банк.

На нашу думку, кредитну карту "Прозора" доцільно використовувати тільки для покупок у торгово-сервісній мережі (в т.ч. в Інтернеті). При цьому здійснювати такі витрати краще на початку місяця, а погашати заборгованість в кінці цього ж місяця. Таким чином, ні відсотки за користування, ні страховий платіж не нараховуються.

У наступній статті ми проведемо порівняльний, інтерактивний аналіз "Кредитки" від ПриватБанку і карти "Прозора" від Райффайзен Банку Аваль, і постараємося максимально точно визначити в яких випадках і яку картку слід використовувати.Дізнаватися про нові публікації Ви можете підписавшись на сторінку candb.com.ua у Google+, Facebook або В Контакті.

Рекомендуємо:
Як не стати жертвою телефонного шахрая, "працюючого" з пластиковими картами