Кредитна карта ПриватБанку: розкладаємо по поличках

Дата оновлення: 2017-12-10 р.

Кредитна карта ПриватБанку: розкладаємо по поличках

Дуже коротко:

Ми розглянули основні практичні аспекти використання кредитної картки від ПриватБанку. Для наочності розробили інтерактивну інфографіку.

Далі детальніше...


Детально ознайомитися з умовами кредитної картки "Універсальна" від ПриватБанку Ви можете на сайті Банку. Ми переходимо до практичних аспектів.


1

Якщо по кредитці ПриватБанку розплатитися безготівково, наприклад, скупитися в магазині, то протягом пільгового періоду відсотки за користуванням кредитом не нараховуються. Пільговий період закінчується 25 числа місяця, наступного за тим, в якому були використані кредитні кошти.

Таким чином, якщо скористатися карткою першого числа місяця, який містить 31 день, то пільговий період складе 55 днів. Заплуталися? Пограйте калькулятором нижче, і все стане зрозуміло.

1

Визначте число покупки


До закінчення пільгового періоду залишається:

1 д.
З розрахунку, що у місяці, в якому відбувається списання коштів, 31 день.


2

Пільговий період застосовується до всіх витрат, як готівкових, так і безготівкових. Відмінність полягає в тому, що при знятті готівки стягується комісія і фактично користування кредитними коштами вже не є безкоштовним. При цьому не важливо, на один день береться кредит або на максимально можливий період - комісія стягується в момент зняття і не залежить від терміну. Нюанс 55-и днів, описаний вище, зберігається.

Калькулятор нижче дозволяє розрахувати переплату у разі зняття готівки та повному поверненні кредиту протягом пільгового періоду. Крім того, можна визначити тривалість безвідсоткового періоду в залежності від числа отримання кредиту.

1

Число зняття готівки

0 грн.

Сума

0 д.

Термін кредиту


термін 0 д.
переплата 0 грн.
З розрахунку, що у місяці, в якому відбувається списання коштів, 31 день.


3

Вирішили скористатися карткою для отримання кредиту на тривалий термін, майте на увазі, що на непогашену протягом пільгового періоду заборгованість відсотки нараховуються з першого дня.

Калькулятор нижче допоможе визначити переплату і розрахувати щомісячний платіж за ануїтетною схемою для повного погашення кредиту в задану кількість місяців.

Купівля чи готівка

0 грн.

Сума

2 мес.

Термін кредиту


щоміс. платіж 0 грн.
переплата 0 грн.
Розрахунок носить орієнтовний характер і не підходить для сум та/або строків, при яких платіж менше 100 грн. Передбачається, що кредит отриманий і погашається в один і той же день місяця.


На наш погляд, кредитку ПриватБанку правильно використовувати для безготівкових розрахунків і погашати заборгованість протягом пільгового періоду - це безкоштовно.
Дізнаватися про нові публікації Ви можете підписавшись на сторінку candb.com.ua у Google+, Facebook або В Контакті.

Рекомендуємо:
Кредитна картка "Прозора" від Райффайзен Банку Аваль: розкладаємо по поличках