Чи варто обирати онлайн кредитування

Дата оновлення: 2015-06-03 р.

Чи варто обирати онлайн кредитування

Дуже коротко:

Онлайн кредити: швидко, зручно, дорого.

Далі детальніше...


Інтернет кредитування

Інтернет кредитування - це отримання кредитів через онлайн сайти не виходячи з дому, без надання довідки про доходи, без страхування і поруки, і навіть без підписання паперового варіанту кредитного договору. Гроші перераховуються на пластикову картку, відкриту в будь-якому банку.

Весь процес оформлення кредиту складається з заповнення анкети-заявки, і протягом 15 хвилин (за даними сервісу онлайн кредитування) гроші перераховуються на зазначену картку.

Кредит в інтернеті надається на термін до 30 днів, його можна продовжити, заплативши комісію за пролонгацію і нараховані відсотки.

При видачі онлайн кредиту перевіряється кредитна історія позичальника в бюро кредитних історій. Якщо Ви в минулому допускали прострочення, у Вас менше (або зовсім немає) шансів отримати онлайн кредит. Тому онлайн кредити - це не вихід для тих, хто вже втратив можливість отримати кредит в банку.

Щоб уникнути оформлення онлайн кредиту на іншу особу, продумано процес підтвердження особи. Щоб звірити зазначену в заявці інформацію про позичальника, одні сайти просять перерахувати 1 грн. з вказаної картки на рахунок кредитора (Credit365), інші блокують на цій картці суму до 1 грн., і потрібно правильно до копійки вказати, яка сума заблокована (moneyveo).

Таким чином, щоб оформити кредит на іншу людину, потрібно не тільки заволодіти всіма його ідентифікаційними даними, але і дістати його карту, пін-код і, в деяких випадках, мобільний телефон, що зробити одночасно досить складно.

Порівняємо переплату

Інтернет кредитування - дороге задоволення в порівнянні зі звичайним банківським кредитом готівкою або кредитною карткою.

Для порівняння наводимо орієнтовні переплати по кредиту сумою 1500 грн. і терміном погашення 30 днів:

Орієнтовна переплата по кредиту сумою 1500 грн.

Як і в банківському кредитуванні, при виникненні прострочення по кредиту онлайн нараховуються пеня і штраф. Однак тут їх розмір значно вищий: пеня від 1,5% до 3% в день і штраф до 9% від суми кредиту. Крім цього, інформація про наявність заборгованості вноситься в кредитну історію позичальника.

Як правило, інтернет кредитування користується попитом у тих, кому терміново знадобилися гроші. Щоб не допускати таких ситуацій, а також уникнути зайвої переплати, радимо заздалегідь подумати про оформлення кредитної картки, але використовувати її тільки по необхідності.

Тем, кто думают, что онлайн кредиты можно не возвращать

Незважаючи на те, що фактично кредитний договір не укладається в письмовій формі, практика показує, що суди розглядають позови по проблемним кредитам на користь кредитора. Крім того, договір позики вважається укладеним з моменту передачі грошей, в даному випадку, перерахування їх на платіжну карту позичальника. Іншими словами, якщо Ви зняли кредитні гроші з картки, Ви фактично погодилися з умовами договору.Дізнаватися про нові публікації Ви можете підписавшись на сторінку candb.com.ua у Google+, Facebook або В Контакті.

Рекомендуємо:
Ануїтет чи стандарт – що обрати?